Cykl bezpłatnych szkoleń online.

Dla psychologów, nauczycieli, pracowników socjalnych, asystentów rodziny, sędziów, kuratorów i zawodów medycznych.

Dowiedz się więcej Zapisz się

Akademia wspierania rodziny i pieczy zastępczej

O projekcie.

Projekt „Akademia wspierania rodziny i pieczy zastępczej” realizowany w partnerstwie Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka z Warszawy, Grupy OSB s.c. z Olsztyna i Towarzystwa Nasz Dom w ramach Osi priorytetowej: II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji Działania: 2.8. Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym. Udział w projekcie jest bezpłatny, ponieważ jest on współfinansowany z Funduszy Unii Europejskiej.

Dla kogo?

Celem projektu „Akademia wspierania rodziny i pieczy zastępczej” jest podniesienie kompetencji przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i kadr systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej, wymiaru sprawiedliwości (sędziów, kuratorów) zajmujących się rodziną, oświaty (pedagogów, nauczycieli, psychologów), systemu zdrowia oraz przedstawicieli służb zaangażowanych w realizację zadań wynikających z ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej z obszaru województw – łódzkiego, mazowieckiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Co zapewniamy?

Certyfikat potwierdzi ukończenie szkolenia i nabycie nowych umiejętności.

Materiały dydaktyczne

Zapewnimy Ci niezbędne materiały dydaktyczne w postaci książki oraz materiałów e-learningowych.

Ubezpieczenie w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków.

Tematy i terminy szkoleń

1. Asystent rodziny – metodyka, uprawnienia i dokumentowanie pracy z rodziną

Termin: 22 listopada

2. Diagnoza rodziny jako skuteczne narzędzie w procesie pomocy rodzinie

Termin: 29 listopada

3. Psychopedagogika traumy

Termin: 1 grudnia

4. Doskonalenie umiejętności opiekuńczo – wychowawczych; umiejętności radzenia sobie w procesie wychowawczym

Termin: 10 grudnia

Pamiętaj, możesz zapisać się tylko na 1 szkolenie!

ZAPISZ SIĘ BEZPŁATNIE!

Agenda szkoleń

Pierwsza część szkolenia

Przerwa

Druga część szkolenia

Proces rekrutacji

1.
Spełnienie wymogów

Upewnij się, że kwalifikujesz się do wzięcia udziału w szkoleniu. Informację na ten temat znajdziesz w sekcji ,,O projekcie”. Jednym z wymogów jest uzyskanie zgody pracodawcy na udział w szkoleniu!

2.
Zarejestruj się przez formularz

Zarejestruj się na wybrane szkolenie za pośrednictwem formularza. Pamiętaj, możesz uczestniczyć tylko w jednym szkoleniu!

3.
Sprawdź maila

Mailem wyślemy Ci dokumenty rejestracyjne, których wypełnienie jest niezbędne do wzięcia udziału w szkoleniu.

5.
Weryfikacja dokumentów

Po weryfikacji dokumentów, otrzymasz potwierdzenie zakwalifikowania się na szkolenie.

7.
Zdobądź cenione kwalifikacje!

Weź udział w szkoleniu, zdobądź nowe umiejętności i certyfikat uczestnictwa!

4.
Wypełnij dokumenty rekrutacyjne

Wypełnione dokumenty wyślij nam w odpowiedzi na otrzymanego maila.

6.
Materiały dydaktyczne

Każdemu z uczestników kurierem wyślemy materiały dydaktyczne – książki oraz gadżety niezbędne do efektywnej nauki oraz link do webinaru. Szkolenie odbywać się będzie na platformie clickmeeting.com.

Nie przegap szansy, zapisz się już teraz!